Dia-Wellness Penyigei Szilvalekvár 380g
Ár:
2.256 Ft
| Magas gyümölcstartalmú, cjellemzően édeskés szilva illatú, kissé fanyar szilva ízű, penyigei szilvalekvár. | |
|
|
|
| Elérhetőség: | Raktáron |
| Várható szállítás: | 2026. május 27. |
| Szállítási díj: | 1.249 Ft |
Leírás és Paraméterek
Sötét lila színű, jellemzően édeskés szilva illatú, kissé fanyar szilva ízű, sűrű, kenhető.
Összetevők: szilva 93% (ebből penyigei szilva 5%), fruktóz, savanyúságot szabályozó anyag: kalcium-karbonát, aroma, tartósítószer: kálium-szorbát.
Fontos! A termék földimogyorót, szezámmagot, dióféléket, tojást, szójából, tejből készült termékeket, és glutént tartalmazó gabonaféléket feldolgozó üzemben készült.
Tárolás: Tiszta, száraz, hűvös helyen, közvetlen hő- és fényhatástól védve.
Kiszerelés: 380 g
| Átlagos tápértékadatok | 100 g termékben |
| Energia | 815 kJ/ 192 kcal |
| Zsír | 0 g |
| - amelyből telített zsírsavak | 0 g |
| Szénhidrát | 46,5 g |
| - ebből cukrok | 43 g |
| Rost | 1,8 g |
| Fehérje | 0,6 g |
| Só | 0 g |
