Dia-Wellness Cukorhelyettesítő 1:4 500 g
|
Dia-Wellness Negyedannyi=Ugyanannyi Cukorhelyettesítő, melynek édesítő hatása négyszer annyi, mint a hagyományos cukorrépáé, ezáltal elég négyszer kevesebbet használunk belőle. Egy kartonban 24 db DIA-WELLNESS Cukorhelyettesítő 1:4 0kcal 500g van. |
|
|
|
|
| Elérhetőség: | Raktáron |
| Várható szállítás: | 2026. május 27. |
| Szállítási díj: | 1.249 Ft |
Leírás és Paraméterek
A cukor helyett eritritet, szukralózt tartalmazó ételek fogyasztása, a fogyasztást követően kisebb mértékű vércukorszint emelkedést okoz, mint a cukrot tartalmazó ételek fogyasztása. Figyeljen a kiegyensúlyozott és változatos táplálkozásra.
Kiszerelés: 500g
Összetevők: erytritol, stevia, sucralose.
Használata: édesítő ereje négyszer nagyobb a hagyományos kristálycukorénak. Ezzel a cukorhelyettesítővel ízesíthetünk kávét, teát vagy bármilyen italt. Mivel hőstabil használhatjuk tészták, sütemények sütéséhez vagy akár főzéshez is.
Tárolás: felbontást követően kérjük tegye jól zárható tárolódobozba és száraz, tiszta helyen, 23°C alatt hőmérségkeleten.
| Átlagos tápérték 100 g termékben | |
| energia | 0 Kcal/ 0 KJ |
| zsír | 0,01 g |
| fehérje | 0 g |
| szénhidrát | 99,4 g |
| ebből nem felszívódó | 99,4 g |
| felszívódó szénhidrát | 0 g |
| rost | 0 g |
| só | 0 g |
