Szafi Reform gesztenyeliszt 500g
Ár:
3.775 Ft
| Élelmi rostban gazdag, gluténmentes alapanyag, amely kiválóan alkalmas búzaliszt helyettesítésére. Erőteljes, gesztenyés aromája miatt érdemes keverni más lisztekkel (például Szafi Reform kókuszliszttel vagy Szafi Reform nyílgyökérliszttel). Édes muffinokhoz, kalácsokhoz, piskótákhoz, rétesekhez és palacsintákhoz ajánljuk. | |
|
|
|
| Elérhetőség: | Előrendelhető! Kérj értesítést! |
| Várható szállítás: | 2026. május 28. |
| Szállítási díj: | 1.249 Ft |
Leírás és Paraméterek
Fontos! A termék szezámmagot, mustármagot, zellert, dióféléket, szulfitokat, csillagfürtöt tartalmazhat!
Tárolás: Száraz, hűvös helyen tartandó, felbontás után tárolja a hűtőszekrényben 0-4 C között!
Nettó tömeg: 500 g
| Átlagos tápérték | 100 g termékben: |
| Energia | 1570 kJ / 372 kcal |
| Zsír | 3,6 g |
| amelyből telített zsírsavak | 0,6 g |
| Szénhidrát | 74 g |
| amelyből cukrok | 24 g |
| Rost | 9,4 g |
| Fehérje | 6,3 g |
| Só | < 0,01 g |
