Schär MIX C lisztkeverék 1000g
Ár:
2.219 Ft
|
A speciálisan édességek készítéséhez kifejlesztett lisztkeverék tökéletes alap lehet muffinok, kekszek, torták sütéséhez. Kiválóan alkalmas saját készítésű száraztészta és galuska elkészítéséhez, mártások, krémek és pudingok sűrítéséhez, valamint hús, hal és zöldségek panírozásához |
|
|
|
|
| Elérhetőség: | Előrendelhető! Kérj értesítést! |
| Várható szállítás: | 2026. május 28. |
| Szállítási díj: | 1.249 Ft |
Leírás és Paraméterek
Összetevők: kukoricakeményítő, kukoricaliszt, rizsliszt, lencseliszt, módosított tápióka keményítő, sűrítőanyag: szentjánoskenyér-liszt.
Nyomokban tojást és tejet tartalmazhat.
Energia és tápérték 100 g termékben:
| Energia tartalom (KJ/kcal): | 1474/347 |
| Fehérje (g): | 3.6 g |
| Szénhidrát (g): | 82 g |
| amelyből cukrok | 0,2 g |
| Zsír (g): | 0.2 g |
| - amelyből telített zsírsavak | 0 g |
| Élelmi rost (g): | 2.5 g |
| Só (g) : | 0,01 |
Ez még érdekes lehet neked
Hasonló termékek
Előrendelhető! Kérj értesítést!
2.229 Ft
Előrendelhető! Kérj értesítést!
2.069 Ft
Előrendelhető! Kérj értesítést!
1.739 Ft
