Rice Up Barna Rizs Chips Sajtos 60 g
Ár:
505 Ft
| Teljes kiőrlésű barna rizs chips sajtos ízesítéssel 60 grammos kiszerelésben. | |
|
|
|
| Elérhetőség: | Raktáron |
| Várható szállítás: | 2026. május 27. |
| Szállítási díj: | 1.249 Ft |
Leírás és Paraméterek
Összetevők: teljes kiőrlésű barna rizs (74%), Olívaolaj (18%), Sajt aroma (8%) [természetes aromák, tejsavópor, só, dextróz, sajt (5%), maltodextrin kukoricából, maltodextrin burgonyából, savanyúságot szabályozó anyag: nátrium-foszfátok, színezőanyag: kapszantin, paprikakivonat]
Fontos! Nyomokban tejet és annak származékait tartalmazhatja.
Tárolás: száraz, hűvös helyen tárolandó.
| Átlagos tápértékek | 100 g-ban |
| Energia | 1872 kJ/447 kcal |
| Zsír | 18 g |
| - amelyből telített zsírsavak | 2,8 g |
| Szénhidrát | 61 g |
| amelyből cukrok | 5,5 g |
| Fehérje | 6,7 g |
| Rost | 6,9 g |
| Só | 0,9 g |
Ez még érdekes lehet neked
Hasonló termékek
Előrendelhető! Kérj értesítést!
460 Ft
Előrendelhető! Kérj értesítést!
460 Ft
Előrendelhető! Kérj értesítést!
460 Ft
Előrendelhető! Kérj értesítést!
460 Ft
Előrendelhető! Kérj értesítést!
528 Ft
