Rice Up Szelet amaránt&köles szelet 120 g
Ár:
528 Ft
| Puffasztott teljes kiőrlésű barna rizs szelet amaránttal és kölessel. | |
|
|
|
| Elérhetőség: | Előrendelhető! Kérj értesítést! |
| Várható szállítás: | 2026. május 28. |
| Szállítási díj: | 1.249 Ft |
Leírás és Paraméterek
Összetevők: teljes kiőrlésű barna rizs 92,1%(Bulgária, Görögország), köles 2,5%, fekete rizs, amaránt 2,5%, tengeri só. Gluténmentes. Vegán.
| Átlagos tápérték | 100g–ban |
| Energia | 1670 kJ/ 395 kcal |
| Zsír | 2.9 g |
| amelyből telített zsírsavak | 0.5 g |
| Szénhidrát | 81 g |
| amelyből cukrok | 1.0 g |
| Rost | 2.5 g |
| Fehérje | 7.9 g |
| Só | 0.99 g |
Ez még érdekes lehet neked
Hasonló termékek
Előrendelhető! Kérj értesítést!
460 Ft
Előrendelhető! Kérj értesítést!
460 Ft
Előrendelhető! Kérj értesítést!
460 Ft
Előrendelhető! Kérj értesítést!
460 Ft
Előrendelhető! Kérj értesítést!
380 Ft
Előrendelhető! Kérj értesítést!
380 Ft
Előrendelhető! Kérj értesítést!
380 Ft
Előrendelhető! Kérj értesítést!
380 Ft
