Rice Up Chips Sós és borsos ízű 60 g
Ár:
415 Ft
| Teljes kiőrlésű barna rizs chips tengeri sóval és fekte borssal | |
|
|
|
| Elérhetőség: | Előrendelhető! Kérj értesítést! |
| Várható szállítás: | 2026. május 28. |
| Szállítási díj: | 1.249 Ft |
Leírás és Paraméterek
Összetevők: teljes kiőrlésű barna rizs (81%) (Bulgária, Törökország), Olivaolaj (16%), asztali só (kálium-klorid, tengeri só 0,9%), fekete bors (1%)
Gluténmentes, nem olajban sült.
| Tápérték 100 g-ban | |
| Energia | 1889 kJ/449 kcal |
| Zsír | 14 g |
| ebből telített zsírsavak | 2,2 g |
| Szénhidrát | 71 g |
| ebből cukrok | 1 g |
| Rost | 7,6 g |
| Fehérjék | 4,3 g |
| Só | 0,98 g |
Ez még érdekes lehet neked
Hasonló termékek
Előrendelhető! Kérj értesítést!
380 Ft
Előrendelhető! Kérj értesítést!
380 Ft
Előrendelhető! Kérj értesítést!
380 Ft
Előrendelhető! Kérj értesítést!
380 Ft
Előrendelhető! Kérj értesítést!
380 Ft
