Éden Prémium BARNA Rizsliszt 1000g
| Rizsliszt barna rizs szemekből készített selymes textúrájú, gluténmentes lisztféle. | |
|
|
|
| Elérhetőség: | Raktáron |
| Várható szállítás: | 2026. május 27. |
| Szállítási díj: | 1.249 Ft |
Leírás és Paraméterek
Mi a különbség a Fehér és a Barna rizs között?
A két rizstípus közötti különbségek abból erednek, hogy a fehér rizs hántolási és fényezési eljárásokon esik át. A feldolgozási folyamatok során értékes vitaminok és ásványi anyagok veszhetnek el belőle.
Összetevők: 100% Barna rizs
Felhasználási javaslat: Kenyerek, péksütemények, sütemények lisztjéhez keverve használható. A rizsliszt jól működik porhanyós, omlós tésztákhoz, de galuska, palacsinta is készülhet belőle más lisztekkel és hozáávalókkal keverve. Krémeket, szószokat, leveseket és főzelékeket is sűríthetünk vele.
Tárolás: Száraz, hűvös helyen tárolandó!
Allergén információ: a termék dióféléket feldolgozó üzemben készült. Gluténmentes termékeket előállító üzemben készült.
Származási hely: Magyarország
Nettó tömet: 1000g
| Átlagos tápérték 100g termékben | |
| Energia | 1353 KJ / 331 kcal |
| Zsír | 2,9 g |
| – telített zsírsavak | 0,5 g |
| Szénhidrát | 63,1 g |
| – cukor | 0 g |
| Rost | 0,8 g |
| Fehérje | 9,8 g |
| Só | 0 g |
