Éden Prémium Kesudió 200g
Ár:
1.669 Ft
| A kesudió legjobb magában fogyasztva, de különféle ételek alapanyagaként is szolgálhat. | |
|
|
|
| Elérhetőség: | Előrendelhető! Kérj értesítést! |
| Várható szállítás: | 2026. május 28. |
| Szállítási díj: | 1.249 Ft |
Leírás és Paraméterek
Mivel viszonylag gyorsan és könnyen puhul, így jól passzol levesekbe, különféle ragukba, hozzáadhatjuk a köretnek szánt rizshez, krumplihoz is. A földimogyoróból készíthető vaj mintájára a kesudióból is csinálhatunk vajat, amit levesekhez, szószokhoz adhatunk, felhasználhatjuk süteményekhez, illetve kenyérre kenve is kínálhatjuk. Száraz serpenyőben átpirítva salátákhoz adhatjuk, vagy a reggeli müzlinket gazdagíthatjuk vele.
Allergén információ: A termék dióféléket feldolgozó üzemben készült.
Összetevők: 100% kesudió
Kiszerelés: 200g
Tárolás: Száraz, hűvös helyen tárolandó!
| Átlagos tápérték | 100g termékben |
| Energia | 2415 Kj / 582 kcal |
| Fehérje | 18,22 g |
| Zsír | 43,85 g |
| - amelyből telített zsírsavak | 7,78 g |
| Szénhidrát | 26,89 g |
| - amelyből cukrok | 5,91 g |
| Rost | 3,3 g |
| Só | 0,03 g |
