Szafi Reform Tarhonya - Pasta drops Gluténmentes száraztészta 200g
Ár:
1.299 Ft
| Szafi Reform Tarhonya - pasta drops száraztészta (gluténmentes) 200g | |
|
|
|
| Elérhetőség: | Raktáron |
| Várható szállítás: | 2026. május 27. |
| Szállítási díj: | 1.249 Ft |
Leírás és Paraméterek
6 tojásos, csökkentett szénhidráttartalmú, gluténmentes száraztészta
- 46%-kal csökkentett szénhidráttartalom
- Rostban gazdag
- Fehérjeforrás
- Gluténmentes
- Szójamentes
Összetevők: tápiókakeményítő, bambuszrost, teljes tojáslé, szezámmagliszt, útifűmaghéjliszt, ivóvíz, kókuszliszt, batátaliszt.
Fontos! Nyomokban zellert, mustármagot, dióféléket és szulfitokat tartalmazhat. Kizárólag a nátrium természetes jelenlétéből adódóan tartalmaz sót. Természetes módon előforduló cukrokat tartalmaz.
Tárolás: Száraz, hűvös helyen tárolandó.
Nettó tömeg: 200 g
| Átlagos tápérték | 100 g száraztésztában |
| Energia | 1359 kJ / 326 kcal |
| Zsír | 6,4 g |
| - amelyből telített zsírsavak | 2,3 g |
| Szénhidrát | 39 g |
| - amelyből cukrok | 1,2 g |
| Rost | 34 g |
| Fehérje | 11 g |
| Só | 0,20 g |
Ez még érdekes lehet neked
Hasonló termékek
Előrendelhető! Kérj értesítést!
1.299 Ft
