Szafi Reform Csökkentett szénhidrát-tartalmú kenyér és péksütemény lisztkeverék 1 kg
Ár:
4.199 Ft
|
Szafi Reform Gluténmentes lisztkeverék, amelyből egyszerűen készíthetünk csökkentett szénhidrát-tartalmú kenyéret vagy akár péksüteményeket. |
|
|
|
|
| Elérhetőség: | Raktáron |
| Várható szállítás: | 2026. május 27. |
| Szállítási díj: | 1.249 Ft |
Leírás és Paraméterek
A lisztkeverék segítségével könnyedén készíthetsz:
- kelesztés nélküli kenyeret,
- zsemlét,
- kalácsot,
- pizzát,
- pogácsát
- sós, vagy édes péksüteményeket,
- bejglit,
- valamint palacsinta és piskóta készítésére is kiválóan alkalmas.
Összetevők: Tápióka keményítő, bambuszrost, szezámmagliszt, utifűmaghéjliszt, kókuszliszt, batáta liszt, térfogatnövelőszer (nátrium-hidrogén-karbonát), savanyúságot szabályozó anyag (citromsav)
Tárolás: száraz, hűvös helyen!
Kiszerelés: 1000 g
A termék mandula, mustármag, zeller és szezámmagot is feldolgozó elkülönített allergén üzemrészlegünkön készült.
| Átlagos tápérték | 100g lisztkeverékben: |
| Energia | 1281 kJ (306 kcal) |
| zsír | 2 g |
| - amelyből telített zsírsavak | 0,7 g |
| szénhidrát | 48,2 g |
| - amelyből cukrok | 1,4 g |
| rost | 30,4 g |
| fehérje | 8,4 g |
| só | 0,02 g |
Ez még érdekes lehet neked
Hasonló termékek
Előrendelhető! Kérj értesítést!
3.990 Ft
Előrendelhető! Kérj értesítést!
3.145 Ft
