Szafi Reform Kakaós-Rumos szaloncukor 250g
|
Kakaós rumos ízű szaloncukor étcsokoládéba (20%) mártva, édesítőszerekkel
|
|
|
|
|
| Elérhetőség: | Raktáron |
| Várható szállítás: | 2026. május 27. |
| Szállítási díj: | 1.249 Ft |
Leírás és Paraméterek
Étcsokoládé 20 %, kakaó szárazanyag az étcsokoládéban legalább 35 %.
Összetevők: élelmi rostok (inulin, polidextróz, dextrin), édesítőszerek (eritrit, szteviol glikozidok), növényi zsír (pálmazsír), nedvesítőszer (glicerin), növényi rost koncentrátum (kókusz), kakaómassza, kakaópor (5%), kakaóvaj, aroma, emulgeálószer (napraforgó lecitin).
| Átlagos tápérték | 100 g termékben |
| Energia: | 1414 kJ / 343 kcal |
Zsír
|
24 g 16 g |
Szénhidrát
|
37 g 3,3 g 30 g |
| Rost | 25 g |
| Fehérje | 4,9 g |
| Só | 0,02 g |
Túlzott fogyasztása hashajtó hatású lehet!
A termék földimogyorót és dióféléket tartalmazhat.
Ellenőrzött, környezettudatos gazdaságból származó pálmazsírral készült.
Kiszerelés: 250 g
Tárolás: száraz, hűvös helyen
