Szafi Reform Feketeerdő szaloncukor 250g
Ár:
4.490 Ft
| Feketeerdő ízesítésű, gluténmnetes szaloncukor, étcsokoládéba (20%) mártva, édesítőszerekkel, 250 grammos kiszerelésben. | |
|
|
|
| Elérhetőség: | Raktáron |
| Várható szállítás: | 2026. május 27. |
| Szállítási díj: | 1.249 Ft |
Leírás és Paraméterek
- Hozzáadott cukrot nem tartalmaz. Természetes módon előforduló cukrokat tartalmaz.
- Vegán
- Gluténmentes
- Élelmi rostban gazdag
- 38 %-kal csökkentett szénhidráttartalom
- Étcsokoládé 20%, kakaó szárazanyag az étcsokoládéban legalább 35%.
Összetevők: élelmi rostok (inulin, polidextróz, dextrin), kókuszreszelék, növényi rost koncentrátum (kókusz), édesítőszerek (eritrit, sztéviából származó szteviol-glikozidok /E960a/), nedvesítőszer (glicerin), növényi zsír (RSPO-minősített pálmazsír), kakaómassza, kakaóvaj, aroma, emulgeálószer (napraforgó lecitin).
Fontos! Túlzott fogyasztása hashajtó hatású lehet! A termék földimogyorót és dióféléket tartalmazhat. Ellenőrzött, környezettudatos gazdaságból származó pálmazsírral készült.
Kiszerelés: 250 g
Tárolás: száraz, hűvös helyen
| Átlagos tápérték | 100 g termékben |
| Energia | 1401 kJ / 340 kcal |
| Zsír | 23 g |
| - amelyből telített zsírsavak | 16 g |
| Szénhidrát | 37 g |
| - amelyből cukrok | 3,4 g |
| - amelyből poliolok | 31 g |
| Rost | 24 g |
| Fehérje | 4,4 g |
| Só | 0,01 g |
Ez még érdekes lehet neked
Hasonló termékek
Előrendelhető! Kérj értesítést!
3.990 Ft
Előrendelhető! Kérj értesítést!
3.145 Ft
