Dia-Wellness Panírmorzsa 500g
Ár:
1.639 Ft
| Élelmi rostban és fehérjében gazdag, csökkentett szénhidráttartalmú panírmorzsa. A fehérje hozzájárul a normál csontozat fenntartásához. | |
|
|
|
| Elérhetőség: | Raktáron |
| Várható szállítás: | 2026. május 27. |
| Szállítási díj: | 1.249 Ft |
Leírás és Paraméterek
Összetevők: búzacsíra, szénhidrátcsökkentett lisztkeverék (búzafehérje, élelmi rost, növényi olaj (repce), tömegnövelőszer: polidextróz, búzakorpa, burgonyafehérje, stabilizálószer: ördögnyelv kivonat (konyak gumi), emulgeálószer: E 471, étkezési sav: tejsav, lisztkezelőszer: aszkorbinsav, enzimek), búzaliszt, élesztő, víz, só, rozmaring kivonat
Kiszerelés: 500 g
Allergén: glutén
| Átlagos tápérték | 100 g termékben |
| Energia | 1150 KJ/274 Kcal |
| Zsír | 5,0 g |
| - ebből telített zsírsav | 1,0 g |
| Szénhidrát | 42,0 g |
| - ebből cukor | 1,0 g |
| Élelmi rost | 15,5 g |
| Fehérje | 25.5 g |
| Só | 0,06 g |
Ez még érdekes lehet neked
Hasonló termékek
Előrendelhető! Kérj értesítést!
1.486 Ft
