Dia-Wellness Burgonyapüré alap 500g
Ár:
2.126 Ft
| Élelmi rostban gazdag burgonyapüré alap! A kálium részt vesz a normál vérnyomás fenntartásában! Figyeljen a kiegyensúlyozott és változatos táplálkozásra! | |
|
|
|
| Elérhetőség: | Előrendelhető! Kérj értesítést! |
| Várható szállítás: | 2026. május 28. |
| Szállítási díj: | 1.249 Ft |
Leírás és Paraméterek
Összetevők: burgonyapehely (54%), élelmi rost, rezisztens kukorica keményítő, növényi zsír (kókusz), kókusztejpor, étkezési só, aroma.
Felhasználás: 500 g Dia-Wellness burgonyapüré alapot 1,5 l forró tejben simára keverünk, kevés vajjal ízesíthetjük.
Kiszerelés: 500 g
| Átlagos tápérték 100 g elkészített termékben | |
| Energia | 1284 kj/307 kcal |
| Zsír | 3,2 g |
| - amelyből telített zsírsavak | 2,2 g |
| Szénhidrát | 52,8 g |
| - amelyből cukrok | 2,8 g |
| Rost | 23,7 g |
| Fehérje | 4,9 g |
| Só | 3,09 g |
| Kálium | 300 mg |
Ez még érdekes lehet neked
Hasonló termékek
Előrendelhető! Kérj értesítést!
1.992 Ft
Előrendelhető! Kérj értesítést!
2.153 Ft
Előrendelhető! Kérj értesítést!
1.903 Ft
Raktáron
1.899 Ft
1.395 Ft
