Szafi REFORM Fánk Lisztkeverék 270g
| A Szafi Reform fánk lisztkeverék egy élelmi rostban gazdag, gluténmentes lisztkeverék, amely segítségével egyszerűen készíthetünk tejmentes, élesztőmentes, szójamentes, hozzáadott cukortól mentes, csökkentett energiatartalmú fánkot. | |
|
|
|
| Elérhetőség: | Raktáron |
| Várható szállítás: | 2026. május 27. |
| Szállítási díj: | 1.249 Ft |
Leírás és Paraméterek
Gluténmentes, élelmi rostban gazdag, hozzáadott cukortól mentes, csökkentett kalória- és szénhidráttartalmú fánkpor.
A termék gluténmentes, tejmentes, élesztőmentes, szójamentes, nem tartalmaz tartósítószert, mesterséges színezőanyagot, ízfokozót! 60%-al csökkentett energiatartalmú fánk!
Összetevők: vanília ízű édesítőszer (eritrit, természetes vanília aroma), bambuszrost, útifűmaghéjliszt, sűrítő anyag (konjak gumi), térfogatnövelő szer (nátrium-hidrogén-karbonát), savanyúságot szabályozó anyag (citromsav), só, bourbon vanília őrlemény.
Fontos! A termék szezámmagot, mustármagot, zellert, dióféléket, szulfitokat, csillagfürtöt tartalmazhat!
Kiszerelés: 270 g
Tárolás: száraz, hűvös helyen tárolandó.
| Átlagos tápérték | 100 g lisztkeverékben |
| Energia | 446 kJ (111 kcal) |
| Zsír | 0,2 g |
| - amelyből telített zsírsavak | 0,2 g |
| Szénhidrát | 40,6 g |
| - amelyből cukrok | 0,2 g |
| - amelyből poliolok | 40 g |
| Rost | 52,6 g |
| Fehérje | 0,3 g |
| Só | 0,6 g |
