Szafi Reform Étcsokoládés desszert rúd 26g
| Tejtartalom | tejmentes |
| Gluténmentes növényi desszert étcsokoládéba (21%) mártva. 100% vegán (laktóz- és tejmentes), élelmi rostban gazdag, hozzáadott cukrot nem tartalmaz, 50%-kal csökkentett szénhidrát-tartalommal. Hűtést nem igényel. | |
|
|
|
| Elérhetőség: | Raktáron |
| Várható szállítás: | 2026. május 27. |
| Szállítási díj: | 1.249 Ft |
Leírás és Paraméterek
Étcsokoládé 21 %, kakaó szárazanyag az étcsokoládéban legalább 35 %.
Összetevők: élelmi rostok (inulin, polidextróz, dextrin), növényi rost koncentrátum (kókusz), nedvesítőszer (glicerin), kakaómassza, növényi zsír (RSPO-minősített pálmazsír), növényi olaj (repce), kakaóvaj, zselésítő anyag (pektin), étkezési sav (citromsav), emulgeálószer (napraforgó lecitin), aromák.
Fontos! Túlzott fogyasztása hashajtó hatású lehet! A termék nyomokban földimogyorót és dióféléket tartalmazhat. Ellenőrzött, környezettudatos gazdaságból származó pálmazsírral készült.
Kiszerelés: 26 g
Tárolás: száraz, hűvös helyen.
| Életmód | vegán |
| Súly | 26g |
| Gluténmentes | gluténmentes |
| Átlagos tápérték | 100 g termékben |
| Energia | 1731 kJ / 420 kcal |
| Zsír | 29 g |
| - amelyből telített zsírsavak | 18 g |
| Szénhidrát | 18 g |
| - amelyből cukrok | 2,7 g |
| - amelyből poliolok | 14 g |
| Rost | 35 g |
| Fehérje | 10 g |
| Só | 0,01 g |
