Szafi Reform Kókuszrúd 25g
Ár:
619 Ft
| Gluténmentes, 100% vegán (laktóz- és tejmentes) kókuszos desszert, hozzáadott cukortól mentes, élelmi rostban gazdag, 40 %-kal csökkentett szénhidrát-tartalommal. Hűtést nem igényel. | |
|
|
|
| Elérhetőség: | Raktáron |
| Várható szállítás: | 2026. május 27. |
| Szállítási díj: | 1.249 Ft |
Leírás és Paraméterek
Kókusz tartalom: 18 %
Összetevők: növényi zsír (RSPO-minősített pálmazsír), élelmi rostok (inulin, polidextróz, dextrin), nedvesítőszer (glicerin), növényi rost koncentrátum (kókusz), édesítőszer (eritrit), növényi olaj (repce), kakaópor, kakaómassza, kókuszreszelék, kakaóvaj, emulgeálószer (napraforgó lecitin), só, aromák.
Fontos! A termék nyomokban földimogyorót és dióféléket tartalmazhat. Ellenőrzött, környezettudatos gazdaságból származó pálmazsírral készült.
Kiszerelés: 25 g
Tárolás: száraz, hűvös helyen.
| Átlagos tápérték | 100 g termékben |
| Energia | 1581 kJ / 383 kcal |
| Zsír | 28 g |
| - amelyből telített zsírsavak | 18 g |
| Szénhidrát | 34 g |
| - amelyből cukrok | 3 g |
| - amelyből poliolok | 30 g |
| Rost | 22 g |
| Fehérje | 9 g |
| Só | 0,15 g |
