Szafi FREE Csökkentett Szénhidráttartalmú GM BAGETT/ZSEMLE Lisztkeverék 3x1000g
Ár:
10.779 Ft
| Csökkentett szénhidráttartalmú, gluténmentes kenyérliszt, amelyből élesztőmentes vegán kenyér, bagett vagy kelt tészta is készíthető. | |
|
|
|
| Elérhetőség: | Raktáron |
| Várható szállítás: | 2026. május 27. |
| Szállítási díj: | 1.249 Ft |
Leírás és Paraméterek
A lisztkeverék segítségével 45%-kal csökkentett szénhidráttartalmú búzalisztmentes, tojásmentes, olajmentes, élesztőmentes és hozzáadott keményítőtől (tápióka, kukorica, rizs, burgonya) mentes, gluténmentes és vegán bagettet, vagy zsemlét készíthetünk.
Összetevők: kölesliszt, rostkeverék (bambuszrostliszt, útifűmaghéjliszt), térfogatnövelő szer (nátrium-hidrogén-karbonát), savanyúságot szabályozó anyag (citromsav).
Hozzáadott cukrot nem tartalmaz. Természetes módon előforduló cukrokat viszont tartalmazhat.
Tárolása: száraz, hűvös helyen tárolandó!
Kiszerelés: 1000g
| Átlagos tápérték | 100g lisztkeverékben |
| Energia | 1435 kJ / 342 kcal |
| Zsír | 3,3 g |
| – amelyből telített zsírsavak | 0,6 g |
| Szénhidrát | 55,6 g |
| – amelyből cukrok | 0 g |
| Rost | 28,1 g |
| Fehérje | 8,5 g |
| Só | 0,01 g |
