Solio Paleolaj Finomított étolaj 500ml
Ár:
1.549 Ft
| A paleolit étkezés, táplálkozás, étrend részeként is használható nem hidrogénezett, magas olajsav tartalmú napraforgó olaj 2 százalék omega 6 zsírsav tartalommal. | |
|
|
|
| Elérhetőség: | Raktáron |
| Várható szállítás: | 2026. május 27. |
| Szállítási díj: | 1.249 Ft |
Leírás és Paraméterek
Paleolaj finomított étolaj
Összetevők: magas olajsavtartalmú napraforgóolaj.
Tárolás: száraz, hűvös helyen tárolandó.
Kiszerelés: 500 ml
| Átlagos tápérték | 100 g termékben |
| Energia tartalom | 3757 kJ / 914 kcal |
| Zsír | 92 g |
| - egyszeresen telítetlen | 90 g |
| - többszörösen telítetlen | 2 g |
| Szénhidrát | 0 g |
| - amelyből cukrok | 0 g |
| Fehérje | 0 g |
| Só | 0 g |
