Solio Máriatövis olaj 100ml
Ár:
1.390 Ft
| A máriatövis olaj háromféleképpen védheti a májat. Egyrészt stabilizálhatja és erősítheti a májsejtmembránokat ,ami megelőzheti a méreganyagok behatolását a sejtbe. Másrészt hatékony antioxidáns lehet , amely semlegesítheti a veszélyes szabad gyököket. Harmadrészt pedig elősegítheti a fehérjeszintézist, serkentheti a májsejtek termelődését, felgyorsíthatja a károsodott májszövetek regenerációját , az elhalt sejtek lecserélését. Májnagyobbodás és májzsugorodás esetén segíthet a szervezetnek. Vegyszerek és gyógyszerek okozta májkárosodás esetén segítséget nyújthat. | |
|
|
|
| Elérhetőség: | Raktáron |
| Várható szállítás: | 2026. május 27. |
| Szállítási díj: | 1.249 Ft |
Leírás és Paraméterek
Máriatövismag ét- és saláta olaj
Tárolás: száraz, hűvös helyen tárolandó.
Kiszerelé: 100 ml
| Átlagos tápérték | 100 g termékben |
| Energia tartalom | 3700 Kj / 900 kcal |
| Zsír | 100 g |
| - telített zsírsav | 16 g |
| - egyszeresen telítetlen | 30 g |
| - többszörösen telítetlen | 54 g |
| Szénhidrát | 0 g |
| - amelyből cukrok | 0 g |
| Fehérje | 0 g |
| Só | 0 g |
