Rice Up Barna Rizs Chips Gorgonzola sajtos 60g
Ár:
465 Ft
| Rice Up teljes kiőrlésű barna rizs chips gorgonzola sajtos és karamellizált körte ízesítéssel. | |
|
|
|
| Elérhetőség: | Raktáron |
| Várható szállítás: | 2026. május 27. |
| Szállítási díj: | 1.249 Ft |
Leírás és Paraméterek
Itt az idő, hogy felfedezd a Rice UP! gorgonzola sajtos és karamellizált körte ízesítésű barna rizs chipsét!
Összetevők: 77 % teljes kiőrlésű barna rizs, 16% olívaolaj, 7% gorgonzola és karamellizált körte aroma [természetes aromák, cukor, étkezési só, tejsavópor, maltodextrin burgonyából és kukoricából, tej ásványi anyag komplex, sajtpor, savanyúságot szabályozó anyag (citromsav), gyümölcsök, gumiarábikum (akácfa), nátrium-foszfát, aszkorbinsav].
Tárolás: száraz, hűvös helyen tárolandó.
Fontos! Tejet és annak származékait tartalmazza.
| Átlagos tápanyagértékek | 100 g-ban |
| Energia | 1935 kJ / 460 kcal |
| Zsír | 17,0 g |
| - amelyből telített zsírsavak | 1,5 g |
| Szénhidrát | 68,0 g |
| - amelyből cukor | 2,4 g |
| Fehérje | 8,0 g |
| Rost | 2,9 g |
| Só | 0,99 g |
Ez még érdekes lehet neked
Hasonló termékek
Előrendelhető! Kérj értesítést!
537 Ft
