Rice Up Barna Rizs Chips Ketchup 60g
| Rice Up teljes kiőrlésű barna rizs chips ketchupos ízesítéssel. | |
|
|
|
| Elérhetőség: | Raktáron |
| Várható szállítás: | 2026. május 27. |
| Szállítási díj: | 1.249 Ft |
Leírás és Paraméterek
Itt az idő, hogy felfedezd a Rice UP! ketchupos ízesítésű barna rizs chipsét! Teljes kiőrlésű barna rizsből készítettük, ropogós és hihetetlenül finom. A chipseinket mindig tökéletesre vágják. Gluténmentes, nem olajban sült, nem tartalmaz tartósítószert, nem tartalmaz glutamátot, nem tartalmaz GMO-t.
Összetevők: 74 % teljes kiőrlésű barna rizs, 18% olívaolaj, 8% ketchup ízű aroma [természetes aromák, cukor, só, tejsavópor, 5% paradicsom, maltodextrin burgonyából, savanyúságot szabályzó anyag (citromsav), kalcium-foszfát, színezőanyag (kapszantin, paprikakivonat)].
Tárolás: száraz, hűvös helyen tárolandó.
Fontos! Tejet és annak származékait tartalmazza.
| Átlagos tápanyagértékek | 100 g-ban |
| Energia | 1860 kJ / 444 kcal |
| Zsír | 17,9 g |
| - amelyből telített zsírsavak | 2,8 g |
| Szénhidrát | 61,0 g |
| - amelyből cukor | 5,6 g |
| Fehérje | 6,3 g |
| Rost | 6,9 g |
| Só | 0,90 g |
