Miss Csíra csíráztatott csicseriborsó Zöldfűszeres 30g
|
A termék egyesíti a csíráztatott, liofilizált csicseriborsó ropogós, mogyoróhoz hasonlítható ízvilágát, a napraforgóolaj lágy ízével, melyet a só, a házilag szárított petrezselyem és a hagyma tesz különleges finomsággá. Partikra, üzleti megbeszélésekre kiváló nasi. Előételnek is kiváló.Kiváló ropogtatni való csemege. |
|
|
|
|
| Elérhetőség: | Előrendelhető! Kérj értesítést! |
| Várható szállítás: | 2026. május 28. |
| Szállítási díj: | 1.249 Ft |
Leírás és Paraméterek
Összetétel: csiráztatott csicseriborsó, napraforgóolaj, só, hagyma, petrezselyem.
| Átlagos tápérték | 100 g termékben |
|---|---|
| energia | 2124 kJ / 509 kcal |
| zsír | 17 g |
| amelyből telített zsírsavak | 2 g |
| amelyből egyszeresen telítetlen zsírsavak | 3 g |
| amelyből többszörösen telítetlen zsírsavak | 6 g |
| szénhidrát | 55 g |
| amelyből cukor | 1,2 g |
| fehérje | 18 g |
| só | 0,95 g |
| összes élelmi rost | 31 g |
Allergén információk:
Tejmentes, gluténmentes, tojásmentes, földimogyoró mentes, dióféléktől és mandulafélétől, pisztáciától mentes, szójabab mentes, zeller mentes, mustármentes, szezámmagmentes, kén-dioxid mentes, csillagfürt mentes, állati eredetű allergénektől mentes
Mesterséges színezéket, tartósítószert nem tartalmaz.
