Miss Csíra csíráztatott csicseriborsó Natúr Szárított 50g
|
Ez a termékünk sokoldalúan felhasználható, alacsony glikémiás indexű, ropogós, liofilizált. Bár nem tartalmaz fűszereket, ínycsiklandó illata kényszerít, hogy szárazon is ropogtassuk. Vizet hozzáadva készíthető belőle köret, leves egyaránt. Ilyenkor 4-5 perc főzés elég ahhoz, hogy tálalhassuk. Némi kis zsíron vagy olajon megfuttatva, fűszerezve főételként is fogyasztható. Kiváló ropogtatni való csemege. |
|
|
|
|
| Elérhetőség: | Előrendelhető! Kérj értesítést! |
| Várható szállítás: | 2026. május 28. |
| Szállítási díj: | 1.249 Ft |
Leírás és Paraméterek
Összetétel: csíráztatott csicseriborsó.
| Átlagos tápérték | 100 g |
|---|---|
| energia | 1703 kJ / 407 kcal |
| zsír | 1,56 g |
| amelyből telített zsírsavak | 0,482 g |
| szénhidrát | 60,5 g |
| amelyből cukor | 0,85 g |
| fehérje | 23,1 g |
| só | 0 g |
| összes élelmi rost | 27,9 g |
Allergén információk:
Tejmentes, gluténmentes, tojásmentes, földimogyoró mentes, dióféléktől és mandulafélétől, pisztáciától mentes, szójabab mentes, zeller mentes, mustármentes, szezámmagmentes, kén-dioxid mentes, csillagfürt mentes, állati eredetű allergénektől mentes
Mesterséges színezéket, tartósítószert nem tartalmaz.
