Miss Csíra csíráztatott csicseriborsó Chilis 30g
|
A csíráztatott, liofilizált bab egyesülve a chili erejével, tompítva a napraforgóolaj lágy ízével, kiegészítve csipetnyi sóval kihagyhatatlan ízkombináció. Ne feledkezzünk meg a hozzáadott hagymáról és fokhagymáról sem. Igazi sörkorcsolya, kiváló előétel, partiász. Kiváló ropogtatni való csemege. |
|
|
|
|
| Elérhetőség: | Előrendelhető! Kérj értesítést! |
| Várható szállítás: | 2026. május 28. |
| Szállítási díj: | 1.249 Ft |
Leírás és Paraméterek
Összetétel: csiráztatott bab, napraforgóolaj, chilipor, só, hagyma, fokhagyma.
| Átlagos tápérték | 100 g termékben |
|---|---|
| energia | 2252 kJ / 543 kcal |
| zsír | 29 g |
| amelyből telített zsírsavak | 3 g |
| amelyből egyszeresen telítetlen zsírsavak | 9 g |
| amelyből többszörösen telítetlen zsírsavak | 16 g |
| szénhidrát | 42 g |
| amelyből cukor | 3 g |
| fehérje | 15 g |
| só | 1,67 g |
| összes élelmi rost | 26 g |
Allergén információk:
Tejmentes, gluténmentes, tojásmentes, földimogyoró mentes, dióféléktől és mandulafélétől, pisztáciától mentes, szójabab mentes, zeller mentes, mustármentes, szezámmagmentes, kén-dioxid mentes, csillagfürt mentes, állati eredetű allergénektől mentes
Mesterséges színezéket, tartósítószert nem tartalmaz.
