Helios Bolognai szósz gluténmentes 300 g
Ár:
975 Ft
| Garantáltan gluténmentes bolognai szósz a Heliostól. Olasz vacsora pillanatok alatt! A szósz segítségével Te is elkészítheted az olasz klasszikus, a Bolognai spaghetti gluténmentes változatát! | |
|
|
|
| Elérhetőség: | Raktáron |
| Várható szállítás: | 2026. május 27. |
| Szállítási díj: | 1.249 Ft |
Leírás és Paraméterek
Összetevők
| Paradicsom | |
| Hagyma | |
| Marhahús | 9 % |
| Sárgarépa | |
| Bors | |
| napraforgóolaj | |
| Só | |
| Cukor | |
| Módosított keményítő | |
| Savanyúságot szabályozó anyag | |
| E330 - Citromsav | |
| Aromás növények | |
| Fűszerek |
Tápérték: 100 g
| Energia | 463 kJ/110 kCal |
| Zsír | 5 g |
| amelyből telített zsírsavak | 0 g |
| Szénhidrát | 14 g |
| amelyből cukor | 5 g |
| Fehérje | 2 g |
| Só | 1.7 g |
| Élelmi rost | 0.7 g |
Ez még érdekes lehet neked
Hasonló termékek
Előrendelhető! Kérj értesítést!
900 Ft
Előrendelhető! Kérj értesítést!
2.393 Ft
