Helios befőtt körte, felezett édesítőszerrel 840 g 1x12
Ár:
2.393 Ft
|
Körte befőtt édesítőszerrel.
|
|
|
|
|
| Elérhetőség: | Előrendelhető! Kérj értesítést! |
| Várható szállítás: | 2026. május 28. |
| Szállítási díj: | 1.249 Ft |
Leírás és Paraméterek
Összetevők:
körte, víz, savanyúságot szabályzó anyag(citromsav), édesítőszer(szukralóz)
| Tápanyagok | 100 g termékben * |
|---|---|
| * Az itt szereplő adatok tájékoztató jellegűek. A pontos értékeket a termék csomagolásán ellenőrizheted. | |
| Energia | kJ / 24 kcal |
| Zsír | 0 g |
| amelyből telített zsírsavak | 0 g |
| Szénhidrát | 7,9 g |
| amelyből cukrok | 7,9 g |
| Fehérje | 0,4 g |
| Só | 0,02 g |
Ez még érdekes lehet neked
Hasonló termékek
Előrendelhető! Kérj értesítést!
900 Ft
