VERBENA Cukorka Gyömbér light 60g
Ár:
539 Ft
A VERBENA GYÖMBÉR LIGHT a gyógynövényes cukorka cukormentes változata, mely édesítőszerként szteviát, izomaltot és maltitolt tartalmaz, amelyek nem növelik a vércukorszintet, ezért cukorbetegek is fogyaszthatják. |
|
|
|
|
| Elérhetőség: | Raktáron |
| Várható szállítás: | 2026. május 27. |
| Szállítási díj: | 1.249 Ft |
Leírás és Paraméterek
Édesítőszerek 97% (izomalt (Németország), maltitol szirup (Franciaország), szteviol glikozidok), étkezési savak (citromsav, almasav), őrölt gyömbér 0,2%, természetes gyömbér aroma, só, aromák, C-vitamin.
| Átlagos tápérték adatok | 100 g-ban |
|---|---|
| Energiatartalom | 233 kcal / 974 kJ |
| Zsír | 0,1 g |
| amelyből telített zsírsavak | 0 g |
| Szénhidrát | 95,2 g |
| amelyből cukrok | 0,2 g |
| amelyből poliolok | 95 g |
| Fehérje | 0,1 g |
| Só | 0,1 g |
| C vitamin | 80 mg |
