Torras glutén-és cukormentes MANGÓS étcsokoládé 75g
Ár:
939 Ft
| Torras mangós étcsokoládé hozzáadott cukor nélkül, édesítőszerrel 75 grammos kiszerelésben. | |
|
|
|
| Elérhetőség: | Raktáron |
| Várható szállítás: | 2026. május 27. |
| Szállítási díj: | 1.249 Ft |
Leírás és Paraméterek
Gluténmentes mangós étcsokoládé hozzáadott cukor nélkül, édesítőszerrel
Összetevők: édesítőszer: maltitol, Kakaómassza, Kakaóvaj, Liofilizált mangó (3%), Inulin, Zsírszegény kakaópor, Emulgeálószer: napraforgó-lecitin, Természetes aromák: mangó és vanília, Kakaó szárazanyag tartalom: min. 52%.Fontos! Nyomokban tejet, szóját, szezámmagot és dióféléket tartalmazhat.
| Tápanyagok | 100g termékben |
| Energia | 1874 kJ / 453 kcal |
| Zsír | 32 g |
| - amelyből telített zsírsavak | 19 g |
| Szénhidrát | 49 g |
| - amelyből cukrok | 2 g |
| - amelyből poliolok | 44 g |
| Rost | 10 g |
| Fehérje | 5 g |
| Só | 0,07 g |
Ez még érdekes lehet neked
Hasonló termékek
Előrendelhető! Kérj értesítést!
939 Ft
