Torras glutén-és cukormentes EPRES fehércsokoládé 75g
Ár:
949 Ft
| Gluténmentes, epres izesítésű fehércsokoládé, amely hozzáadott cukor nélkül készült. | |
|
|
|
| Elérhetőség: | Raktáron |
| Várható szállítás: | 2026. május 27. |
| Szállítási díj: | 1.249 Ft |
Leírás és Paraméterek
Diabetikus élelmiszer, cukorbetegek is fogyaszthatják.
Összetevők: édesítőszer: maltitol, kakaóvaj, teljes tejpor (19%), inulin, liofilizált eper (2%), emulgeálószer: szójalecitin,, természetes aromák: eper és vanília.
Fontos! Túlzott fogyasztása hashajtó hatású lehet. Hozzáadott cukrot nem tartalmaz. Természetes módon előforduló cukrokat tartalmaz. Nyomokban szóját, szezámmagot és dióféléket tartalmazhat.
Kiszerelés: 75 g
| Átlagos tápérték | 100 grammban |
| Energia | 1941 KJ / 491 kcal |
| Zsír | 31g |
| - ebből telített zsírsavak | 19g |
| Szénhidrát | 59g |
| - amelyből cukrok | 10g |
| - amelyből poliolok | 49,0g |
| Rost | 1,3g |
| Fehérje | 6g |
| Só | 0,2g |
Ez még érdekes lehet neked
Hasonló termékek
Előrendelhető! Kérj értesítést!
939 Ft
