Torras glutén-és cukormentes MANDULÁS tejcsokoládé 75g
Ár:
939 Ft
| Mandulás tejcsokoládé hozzáadott cukor nélkül, édesítőszerrel. | |
|
|
|
| Elérhetőség: | Raktáron |
| Várható szállítás: | 2026. május 27. |
| Szállítási díj: | 1.249 Ft |
Leírás és Paraméterek
Összetevők: édesítőszer (maltitol 43%), kakaóvaj, tejpor (15%), kakaókrém, mandula (12%), emulgeálószer (napraforgó-lecitin), ízfokozó (vanilin)
| Tápanyag Tartalom | 100 g termékben |
| Energia | 2096 Kj / 506 Kcal |
| zsír: | 37 g |
| - amelyből telített zsírsavak: | 18 g |
| szénhidrát: | 51 g |
| - amelyből cukrok: | 6 g |
| - Amelyből poliolok: | 44 g |
| rost: | 4 g |
| Fehérje: | 8 g |
| só: | 0,17 g |
Ez még érdekes lehet neked
Hasonló termékek
Előrendelhető! Kérj értesítést!
939 Ft
