Torras glutén-és cukormentes KIWIS fehércsokoládé 75g
Ár:
945 Ft
| Gluténmentes, kiwi izesítésű fehércsokoládé, amely hozzáadott cukor nélkül készült. | |
|
|
|
| Elérhetőség: | Raktáron |
| Várható szállítás: | 2026. május 27. |
| Szállítási díj: | 1.249 Ft |
Leírás és Paraméterek
Összetevők: édesítőszer: maltitol, kakaóvaj, teljes tejpor (19%), inulin, liofilizált kiwi (3%), emulgeálószer: napraforgó-lecitin, természetes aromák: kiwi és vanília.
Fontos! Túlzott fogyasztása hashajtó hatású lehet. Hozzáadott cukrot nem tartalmaz. Természetes módon előforduló cukrokat tartalmaz. Nyomokban szóját, szezámmagot és dióféléket tartalmazhat.
Kiszerelés: 75 g
| Átlagos tápérték | 100 grammban |
| Energia | 1926 KJ / 465 kcal |
| Zsír | 31,0g |
| - ebből telített zsírsavak | 19,0g |
| Szénhidrát | 57,0g |
| - amelyből cukrok | 9,0g |
| - amelyből poliolok | 49,0g |
| Rost | 4,0g |
| Fehérje | 5,0g |
| Só | 0,2g |
Ez még érdekes lehet neked
Hasonló termékek
Előrendelhető! Kérj értesítést!
939 Ft
