Szafi REFORM Útifű Maghéj 250g
Ár:
2.979 Ft
| A Szafi Reform útifűmaghéj egy nagy vízmegkötő képességű rostkészítmény. Kiválóan alkalmas krémek, pudingok, zselék készítésére, valamint süteményekbe, kenyerekbe, péksüteményekbe, a tészta állagának javítására. | |
|
|
|
| Elérhetőség: | Raktáron |
| Várható szállítás: | 2026. május 27. |
| Szállítási díj: | 1.249 Ft |
Leírás és Paraméterek
Az útifűmaghéj magas rosttartalmánál fogva nagy mennyiségű vizet képes megkötni. Ennek a tulajdonságának köszönhetően kitűnően alkalmazható krémek, pudingok, zselék készítésére. A vegetáriánusok és vegánok étrendjében zselésítő anyagként is használható, hiszen állati zselatin helyett, főzés nélkül is. Ételeink sűrítésére, sütemények, kenyerek, tészták állagának javítására is remekül felhasználható.
Fontos! A termék szezámmagot, mustármagot, zellert, dióféléket, szulfitokat, csillagfürtöt tartalmazhat!
Kiszerelés: 250 g
Tárolás: Száraz, hűvös helyen
| Átlagos tápérték | 100 g termékben |
| Energia | 753 kJ / 187 kcal |
| Zsír | 0,5 g |
| - amelyből telített zsírsavak | 0 g |
| Szénhidrát | 4 g |
| - amelyből cukrok | < 0,5 g |
| Rost | 78 g |
| Fehérje | 2,5 g |
| Só | 0,33 g |
Ez még érdekes lehet neked
Hasonló termékek
Raktáron
2.979 Ft
1.999 Ft
Előrendelhető! Kérj értesítést!
2.715 Ft
