Szafi Free - Világos puha kenyér lisztkeverék 3x1000 g
Ár:
10.899 Ft
| Gluténmentes kenyér lisztkeverék, melynek segítségével könnyedén készíthetünk finom puha, világos színű, élelmi rostokban gazdag kenyeret, élesztő felhasználása nélkül. | |
|
|
|
| Elérhetőség: | Raktáron |
| Várható szállítás: | 2026. május 27. |
| Szállítási díj: | 1.249 Ft |
Leírás és Paraméterek
Nagyon könnyen kezelhető lisztkeverék, amelyből igazán finom, puha és mellékízmentes kenyeret készíthetünk. Kezdő "konyhatündéreknek" is kifejezetten ajánljuk!
A lisztkeverék készítése során nem kerültek felhasználásra állati eredetű termékeket, ezért szennyeződéstől teljesen mentesen, vegán termékről beszélünk.
Összetevők: Kölesliszt, tápióka keményítő, rostkeverék (útifűmaghéjliszt, bambuszrostliszt), térfogatnövelő szer (nátrium-hidrogén-karbonát), savanyúságot szabályzó anyag (citromsav)
Próbálja ki a többi Szafi Free termékünket is!
| Átlagos tápérték | 100g lisztkeverékben |
| Energia | 1397kJ / 331 kcal |
| Zsír | 1,9 g |
| - amelyből telített zsírsavak | 0,5 g |
| Szénhidrát | 65,2 g |
| - amelyből cukrok | 1,9 g |
| Rost | 13,7 g |
| Fehérje | 6,5 g |
| Só | 0,03 g |
