Szafi Free fahéjas szilva-szőlő lekvár 350 g
|
45%-al csökkentett energia-, és 45%-al csökkentett szénhidrát-tartalmú lekvár. Összetevők: Szilva (50%), szőlőmust sűrítmény (25%), ivóvíz, sűrítő anyag (pektin), fahéj (0,5%) Szilva tartalom: 100 g termék 50 g szilva felhasználásával készült. |
|
|
|
|
| Elérhetőség: | Raktáron |
| Várható szállítás: | 2026. május 27. |
| Szállítási díj: | 1.249 Ft |
Leírás és Paraméterek
Gyümölcsdarabokat tartalmaz.
Hőkezeléssel tartósítva.
Minőségét megőrzi: Felbontás után hűtőben (5-10 °C) tárolva 5 napig fogyasztható.
Tárolási feltételek: Száraz, hűvös, napfénytől védett helyen tárolandó. Felbontás után hűtőben (5-10 oC) tárolva 5 napig fogyasztható.
Természetes módon előforduló cukrokat tartalmaz.
Mivel lekvárjaink nem kristálycukorral és azt helyettesítő Datolya sziruppal (az alacsony tápértékek érdekében) készülnek, édességszintjük alacsonyabb, ezért kiválóan alkalmasak főételek mellé szószként. Amennyiben a kész ételt, desszertet édesebben szeretnénk fogyasztani, por eritrittel vagy sziruppal javasoljuk kiegészíteni.
Kiszerelés: 350 g
| Átlagos tápérték | 100 g termékben |
| energia | 456 kJ 108 kcal |
| zsír | 0,55 g |
| amelyből telített zsírsavak | 0 g |
| szénhidrát | 23,5 g |
| amelyből cukrok | 20 g |
| rost | 1,55 g |
| fehérje | 1,4 g |
| só | < 0,01 g |
