Paleolit Mustár Édesítőszerrel 480g
Ár:
1.185 Ft
| Hozzáadott cukor-, tej-, tojás- és gluténmentes mustár, édesítőszerekkel. | |
|
|
|
| Elérhetőség: | Raktáron |
| Várható szállítás: | 2026. május 27. |
| Szállítási díj: | 1.249 Ft |
Leírás és Paraméterek
Kiszerelés: 480g
Összetevők: ivóvíz, ételecet, sárga mustármag, édesítőszer (eritrit), étkezési só, őrölt fűszerek (kurkuma, köménymag, majoranna, feketebors, koriandermag)
| Átlagos tápértékek | 100 g termékben. |
| Energia | 119 kcal / 488 kJ |
| Zsír | 4,9 g |
| - ebből telített zsírsavak | 0,2 g |
| Szénhidrát | 13,9 g |
| - ebből cukrok | 1,2 g |
| Fehérje | 4,3 g |
| Só | 3 g |
