Dia-Wellness Majonéz 450g
Ár:
1.199 Ft
| Tejmentes, tojásmentes, vegán manjonéz, csökkentett zsírtartalommal, édesítőszerrel. Selymes, krémes állag, fantasztikus íz. | |
|
|
|
| Elérhetőség: | Raktáron |
| Várható szállítás: | 2026. május 27. |
| Szállítási díj: | 1.249 Ft |
Leírás és Paraméterek
Mártások, szószok alapjának, saláták ízesítéséhez, hús- és zöldségételek kísérőjének, szendvicsekhez.
Kiszerelés: 450 g
Összetevők: ivóvíz, repce étolaj (24%), élelmi rost (cikória), mustár (ivóvíz, mustármag, ételecet, étkezési só, fűszerek), módosított keményítő, ételecet, étkezési só, sűrítőanyag (xantángumi), étkezési savak (tejsav, citromsav), édesítőszer (szteviából származó szteviol-glikozidok), antioxidáns (E385), tartósítószer (kálium-szorbát), színezék (ß-karotin).
Tárolás: száraz, hűvös helyen.
| Átlagos tápérték 100 g termékben | |
| Energia | 1096 kJ / 265 kcal |
| Zsír | 24,5 g |
| - amelyből telített | 1,8 g |
| Szénhidrát | 6,2 g |
| - amelyből cukrok | 1,0 g |
| Rost | 3,6 g |
| Fehérje | <0,3 g |
| Só | 0,9 g |
Ez még érdekes lehet neked
Hasonló termékek
Előrendelhető! Kérj értesítést!
1.097 Ft
Előrendelhető! Kérj értesítést!
1.350 Ft
Előrendelhető! Kérj értesítést!
1.390 Ft
Előrendelhető! Kérj értesítést!
1.398 Ft
Előrendelhető! Kérj értesítést!
1.477 Ft
Előrendelhető! Kérj értesítést!
1.695 Ft
