Naturmind gluténmentes Zabpehely 500g
Ár:
1.030 Ft
|
A zabot tisztítás után pelyhesítik. Hozzáadott adalék mentes. Gluténmentes zabból készül! Natúr gluténmentes zabpehely |
|
|
|
|
| Elérhetőség: | Raktáron |
| Várható szállítás: | 2026. május 27. |
| Szállítási díj: | 1.249 Ft |
Leírás és Paraméterek
Összetevők
Zabpehely, Nem ökológiai gazdálkodásból
Nem tartalmaz : Glutént tartalmazó gabonafélék
Tápértékre vonatkozó információk
| 100 g-ban: | |
|---|---|
| Energia: | 1550 kJ / 370 kcal |
| Zsír: | 8,0 g |
| amelyből telített zsírsavak: | 1,6 g |
| Szénhidrát: | 55,0 g |
| amelyből cukrok: | 1,2 g |
| Rost: | 11,0 g |
| Fehérje: | 14,0 g |
| Só: | 0,0 g |
