Naturmind Aszkorbinsav 250g
Ár:
1.310 Ft
| Az aszkorbinsav a C-vitamin kémiai elnevezése. Mindennapi étkezésünkkel kell pótolnunk, mert szervezetünk nem képes előállítani. A C-vitamin gyorsan kiürül a szervezetből, mivel vízoldékony vitamin, ezért folyamatosan pótolnunk kell. | |
|
|
|
| Elérhetőség: | Raktáron |
| Várható szállítás: | 2026. május 27. |
| Szállítási díj: | 1.249 Ft |
Leírás és Paraméterek
Az aszkorbinsav felhasználható tartósítószerként (befőttekhez, lekvárokhoz) is. A termék biofermentációval, nem génmódosított alapanyagból készül (non GMO). Az aszkorbinsav ajánlott napi bevitele 80 mg.
Összetevők: L-aszkorbinsav.
Tárolás: száraz, hűvös helyen tartandó!
| Tápanyagtartalom | 100 g-ban |
| Energiaérték | 0 kJ / 0 kcal |
| Zsír | 0 g |
| - amelyből telített zsírsavak | 0 g |
| Szénhidrát | 0 g |
| - amelyből cukor | 0 g |
| Rost | 0 g |
| Fehérje | 0 g |
| Só | 0 g |
