Dia-Wellness Tönkölybúzás Lisztkeverék -50% CH 500g
Ár:
1.425 Ft
| Élelmi rostban és fehérjében gazdag. A fehérje hozzájárul a normál csontozat fenntartásához. Figyeljen a kiegyensúlyozott és a változatos táplálkozásra. | |
|
|
|
| Elérhetőség: | Raktáron |
| Várható szállítás: | 2026. május 27. |
| Szállítási díj: | 1.249 Ft |
Leírás és Paraméterek
Összetevők: tönkölybúzaliszt, búzafehérje, élelmi rost(bambusz, búza), rezisztens keményítő, növényi olaj(napraforgó, borsófehérje, búzakeményítő, búzaliszt, lisztkezelőszer: aszkorbinsav, acerola extrakt 25 mg, enzimek.
Kiszerelés: 500 g
Önmagában használható, általános konyhai használatra. Acerolával.
Allergén: glutén
| Átlagos tápérték | 100 g termékben |
| Energia | 1518 kj/ 361 kcal |
| Zsír | 6,3 g |
| - amelyből telített zsírsavak | 0,5 g |
| Szénhidrát | 36,9 g |
| - amelyből cukrok | 2,8 g |
| Rost | 16,1 g |
| Fehérje | 31,1 g |
| Só | 0,07 g |
Ez még érdekes lehet neked
Hasonló termékek
Előrendelhető! Kérj értesítést!
1.477 Ft
Előrendelhető! Kérj értesítést!
1.486 Ft
Előrendelhető! Kérj értesítést!
1.351 Ft
Előrendelhető! Kérj értesítést!
1.398 Ft
