Dia-Wellness Forrócsoki alap 250g
Ár:
1.530 Ft
| Dia-Wellness Forrócsoki por csökkentett szénhidráttartalommal, édesítőszerrel. | |
|
|
|
| Elérhetőség: | Raktáron |
| Várható szállítás: | 2026. május 27. |
| Szállítási díj: | 1.249 Ft |
Leírás és Paraméterek
A Dia-Wellness Forró csokipor csökkentett szénhidráttartalmú forrócsoki porkeverék. Fruktózzal és természetes édesítőszerrel készült.
Összetevők: részben hidrogénezett növényi zsír (pálma), zsíros és sovány tejpor, fruktóz, tömegnövelőszer: poli-dextróz, csokoládépor 8% (kakaómassza, édesítőszer: malitol,kakaóvaj, emulgálószer: szójalecitin, természetes vanília, kakaópor, édesítőszer: malitol, erythritol, sűrítőanyag E466, E410, prozselatin, aromák, tapadás gátló anyag: szilicium dioxid
Elkészítése: 1 dl forró vízben vagy tejben 1 púpozott evőkanál Dia-wellness forrócsoki port elkeverünk.
| Tápérték | 100 g termékben: |
| Energia | 412 Kcal/ 1729 KJ |
| Zsír | 18,8 g |
| - melyből telített zsírsavak | 13,2 g |
| Szénhidrát | 48.7 g |
| melyből cukrok | 27,2 g |
| Rost | 13,1 g |
| Fehérje | 12 g |
| Só | 0,162 g |
Ez még érdekes lehet neked
Hasonló termékek
Előrendelhető! Kérj értesítést!
1.477 Ft
Előrendelhető! Kérj értesítést!
1.486 Ft
Előrendelhető! Kérj értesítést!
1.351 Ft
Előrendelhető! Kérj értesítést!
1.398 Ft
