Dia-Wellness Tejmentes Instantkávé alap 3:1 250g
| Instant kávé csökkentett szénhidráttartalommal és édesítőszerekkel, így cukorbetegek és fogyókúrázók is fogyaszthatják. | |
|
|
|
| Elérhetőség: | Raktáron |
| Várható szállítás: | 2026. május 27. |
| Szállítási díj: | 1.249 Ft |
Leírás és Paraméterek
A cukor helyett eritritet és szukralózt tartalmazó ételek fogyasztása, a fogyasztást követően kisebb mértékű vércukorszint emelkedést okoz mint a cukrot tartalmazó ételek fogyasztása. Figyeljen a kiegyensúlyozott és változatos táplálkozásra!
A mentes logóval ellátott termékek külön üzemben készülnek, amelyek a rajtuk található jelölésnek megfelelő allergén anyagot nem tartalmaznak, keresztszennyeződés nem fordulhat elő.
Összetevők: növényi zsír (kókusz), édesítőszer: eritrit, szteviol-likozisok, szukralóz, élelmi rost, instant kávé 8%, kókusztejpor, emulgeálószer: E471, E472b, növényi fehérje, só
Kiszerelés: 250 g
Felhasználási javaslat: 1,5 dl forró víz 3 kávéskanál (kb. 20 g) telmentes instant kávépor.
| Tápanyag | 100g termékben |
| Energia | 2038 kj/491 kcal |
| Zsír | 37,2 g |
| - amelyből telített zsírsavak | 32,6 g |
| Szénhidrát | 44,7 g |
| - amelyből cukrok | 16,7 g |
| - amelyből poliolok | 12,3g |
| Rost | 4,3 g |
| Fehérje | 4,5 g |
| Só | 0,35 g |
