Dia-Wellness Pisztácia krém 1 kg
|
A Dia-wellness Pisztáciakrém egy ízletes és egészséges alternatíva, amely 1000 g-os kiszerelésben kapható. Ez a krém hozzáadott cukormentes, így ideális választás azok számára, akik szeretnék csökkenteni a cukorbevitelüket. A krém élelmi rostban gazdag, ami hozzájárul a bélflóra egészségéhez és a jóllakottság érzéséhez. A természetes módon előforduló cukrok, amelyek a pisztáciában találhatók, kellemes ízt biztosítanak anélkül, hogy felesleges cukrokat tartalmazna. A Dia-wellness Pisztáciakrémet használhatod reggelire, süteményekhez, vagy akár önmagában is élvezheted. Ideális választás az egészséges életmódot követők számára!
|
|
|
|
|
| Elérhetőség: | Raktáron |
| Várható szállítás: | 2026. május 27. |
| Szállítási díj: | 1.249 Ft |
Leírás és Paraméterek
| Átlagos tápérték 100 g termékben | |
| Energia | 1984 kJ / 481 kcal |
| Zsír | 46,0 g |
| amelyből telített zsírsavak | 18,0 g |
| Szénhidrát | 23,0 g |
| amelyből cukrok* | 2,3 g |
| ebből poliolok | 20,0 g |
| Rost | 25,0 g |
| Fehérje | 4,0 g |
| Só | 0,22 g |
| Az adatok tájékoztató jellegűek! Minden esetben olvassa el a terméken található címkét. | |
| Allergének | pisztácia, szója, tej |
| Bármennyire is gondosan dolgozzák fel az olajos magvakat, a termék tartalmazhat héjdarabokat. | |
| Tárolás | Közvetlen napfénytől védve, száraz, hűvös helyen tárold. Felbontás után tartsd hűtőben és fogyaszd el 3 hónapon belül. |
| Általános tápérték | 100 gramm termékben |
| Energia | 2289 kJ/548 kcal |
| Zsír | 36g |
| - amelyből telített | 8,8g |
| Szénhidrát | 53g |
| - amelyből cukrok | 52g |
| Rost | 0,5g |
| Fehérje | 6,9g |
| Só | 0,41g |
