Dia-Wellness Kajszibarack ízű gyümölcskészítmény vödrös 3x1kg
|
A csomag 3 db 1 kg kiszerelésű Dia-Wellness Kajszibarack ízű gyümölcskészítményt tartalmaz. Hozzáadott cukor mentes, kajszibarack ízű gyümölcskészítmény. A cukor helyett maltitot tartalmazó ételek fogyasztása, a fogyasztást követően kisebb mértékű vércukorszint emelkedést okoz, mint a cukrot tartalmazó ételek fogyasztása. |
|
|
|
|
| Elérhetőség: | Raktáron |
| Várható szállítás: | 2026. május 27. |
| Szállítási díj: | 1.249 Ft |
Leírás és Paraméterek
Összetevők: sárgabarack 30%, élelmi rost: inulin; fruktóz, almavelő 13,5%, édesítőszer: maltitol, tömegnövelőszer: polidextróz, sűrítőanyag: pektin, karragén, kálium-klorid, savanyúságot szabályozó anyag: citromsav, tartósítószer: kálium-szorbát; aroma, só, színezék: lutein, kárminsav.
Kiszerelés: 3x1000 g
Fontos! Figyeljen a kiegyensúlyozott és változatos táplálkozásra! Túlzott mennyiségű fogyasztása hashajtó hatású lehet!
| Átlagos tápértékadatok | 100 g termékben |
| Energia | 823 kJ / 196 kcal |
| Zsír | 1,1 g |
| - amelyből telített | 0,6 g |
| Szénhidrát | 45,0 g |
| - ebből cukrok | 21,8 g |
| - ebből poliolok | 10,2 g |
| Rost | 20,3 g |
| Fehérje | 0,4 g |
| Só | 0,55 g |
