Dia-Wellness Paleo Kajszibarack lekvár 380g
Ár:
2.062 Ft
| Paleo diétába, táplálkozásba is beilleszthető, kajszi lekvár csökkentett szénhidráttartalommal. | |
|
|
|
| Elérhetőség: | Raktáron |
| Várható szállítás: | 2026. május 27. |
| Szállítási díj: | 1.249 Ft |
Leírás és Paraméterek
Összetevők: sárgabarack (50%), gyümölcsből kivont természetes szirup, sűrítőanyag: pektin, szőlőmagkivonat
Kiszerelés: 380 g
| Átlagos tápérték | 100 g termékben |
| Energia | 685 KJ/163 kcal |
| Zsír | 0,06 g |
| - amelyből telített zsírsavak | 0,0 g |
| Szénhidrát | 39,7 g |
| - amelyből cukrok gyümölcsből | 39,6 g |
| Rost | 1,3 g |
| Fehérje | 0,4 g |
| Só | 0,0 g |
Ez még érdekes lehet neked
Hasonló termékek
Előrendelhető! Kérj értesítést!
1.903 Ft
Raktáron
1.899 Ft
1.395 Ft
Előrendelhető! Kérj értesítést!
1.992 Ft
