Dénes Natura Tejsavó fehérje koncentrátum 3x500g
Ár:
15.690 Ft
|
A csomag 3 db Dénes Natura Tejsavó fehérje koncentrátumot tartalmaz. Fogyasztása ajánlott izomtömegnöveléssel kapcsolatos sporttevékenység vagy fokozott fizikai terhelés esetén. |
|
|
|
|
| Elérhetőség: | Előrendelhető! Kérj értesítést! |
| Várható szállítás: | 2026. május 28. |
| Szállítási díj: | 1.249 Ft |
Leírás és Paraméterek
Ajánlott mennyiség: 2 ek/nap (1 ek = kb. 18 g)
Fontos! A termék fogyasztása nem helyettesíti a kiegyensúlyozott vegyes étrendet.
Tárolás: száraz, hűvös helyen.
| Átlagos tápérték | 100 g termékben: |
| Energia | 1744 kJ (417 kcal) |
| Zsír | 8,4 g |
| -amelyből telített zsírsavak | 5,9 g |
| Szénhidrát | 5,3 g |
| -amelyből cukrok | 5,3 g |
| Fehérje | 79 g |
| Só | 0,3 g |
Ez még érdekes lehet neked
Hasonló termékek
Előrendelhető! Kérj értesítést!
5.290 Ft
