Dénes Natura Tejsavó fehérje koncentrátum 400 g
Ár:
5.486 Ft
|
100% instant, natúr, adalékmentes tejsavó fehérje koncentrátum 80% fehérjetartalommal |
|
|
|
|
| Elérhetőség: | Raktáron |
| Várható szállítás: | 2026. május 27. |
| Szállítási díj: | 1.249 Ft |
Leírás és Paraméterek
Fogyasztása ajánlott izomtömegnöveléssel kapcsolatos sporttevékenység vagy fokozott fizikai terhelés esetén. Ajánlott adagolás: 2 ek/nap (1 ek = kb. 18 g)
A termék fogyasztása nem helyettesíti a kiegyensúlyozott vegyes étrendet.
Allergének a termékben: tej (tejfehérje,laktóz)
| Energia | 1677 kJ (397 kcal) |
| Zsír | 7,0 g |
| -amelyből telített zsírsavak | 4,0 g |
| Szénhidrát | 4,0 g |
| -amelyből cukrok | 4,0 g |
| Fehérje | 82 g |
| Só | 0,15 g |
Ez még érdekes lehet neked
Hasonló termékek
Előrendelhető! Kérj értesítést!
5.290 Ft
Előrendelhető! Kérj értesítést!
15.690 Ft
