Barbara gluténmentes burgonyapehely 250g
Ár:
849 Ft
| Gluténmentes burgonyapehely, amely tökéletes burgonyapüré, levesek vagy akár sütik készítéséhez is. | |
|
|
|
| Elérhetőség: | Raktáron |
| Várható szállítás: | 2026. május 27. |
| Szállítási díj: | 1.249 Ft |
Leírás és Paraméterek
Összetevő: szárított burgonya, emulgeálószer (zsírsavak mono- és digliceridjei), stabilizátor (dinátrium-difoszfát), tartósítószer (nátrium-szulfit), antioxidáns (butil-hidroxi-anizol).
| Súly | 250g |
| Gluténmentes | gluténmentes |
| Tápérték | 100g termékben |
| Energia | 1494 kJ/352kcal, |
| Zsír | 0,6g, |
| - ebből telített zsír | 0,4g, |
| Szénhidrát | 75,3g, |
| - ebből cukor | 1,3g, |
| Fehérje | 8,7g, |
| Só | 0,12g |
Ez még érdekes lehet neked
Hasonló termékek
Előrendelhető! Kérj értesítést!
869 Ft
Előrendelhető! Kérj értesítést!
899 Ft
Előrendelhető! Kérj értesítést!
1.549 Ft
