BioMenü BIO MACAGYÖKÉR kapszula 60 db
Kiegyensúlyozó és serkentő hatású készítmény, praktikus kapszulában!Természetes úton tartja karban egészségünket, energetizál, fokozza a fizikai teljesítményt A maca egyik legelőnyösebb tulajdonsága a hormonháztartásra gyakorolt szabályozó, serkentő és kiegyensúlyozó hatása úgy férfiak, mint nők esetében. Íze a pörkölt cikóriához hasonlít, amely kémiai élénkítő szerekkel károsítja az idegrendszerünket. A maca ezzel szemben nem koffein tartalmú élénkítő szer, hanem egy serkentő hatású gyógynövény, amely természetes úton tartja karban egészségünket. A maca és a zselatinizált maca közötti különbség az, hogy a zselatinizált macaporból a keményítőt eltávolítják, ezáltal koncentráltabb, könnyebben befogadja a szervezet és jobban felszívódik. |
|
|
|
|
| Elérhetőség: | Raktáron |
| Várható szállítás: | 2026. május 27. |
| Szállítási díj: | 1.249 Ft |
Leírás és Paraméterek
Adagolás, javasolt felhasználás, tárolás
Egy adag = 3 kapszula
3x1 kapszula naponta, reggel, délben és este
Tárolás: Jól zártan, száraz, hűvös, fényvédett helyen
Összetevők
100% bio zselatinizált macagyökér (lepidium meyenii) por; csomósodást gátló anyag: szilícium-dioxid; kapszulahéj: hidroxipropil-metil-cellulóz
Összetevők táblázata
| Egységenként 100 g |
|
| Energia | 1366 kJ/326 kcal |
| Zsír | 1,0 g |
| - amelyben telített zsírsav | 0,3 g |
| - amelyben egyszeresen telítetlen zsírsav | 0,2 g |
| - amelyben többszörösen telítetlen zsírsav | 0,5 g |
| Szénhidrát | 57,5 g |
| - amelyben cukor | 26,8 g |
| Rost | 20,5 g |
| Fehérje (protein) | 11,0 g |
| Só | 0,0 g |
| B6-vitamin | 0,3 mg |
Átlagos értékek. Táplálkozási információinkat rendszeresen felülvizsgáljuk.
